Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

HERBÁŘ ROSTLIN / Kudzu

KUDZU – Rostlina, jejíž domovinou je Japonsko a Čína, je nyní na postupu po Spojených státech . Pne se po fasádách, kmenech stromů, keřích a plotech, jimž brání v přístupu slunečního světla. Navíc je téměř nezničitelná. Přátelským okem na ni zřejmě pohlížejí pouze vědci, kteří zjistili, že výtažek z kořene Kudzu dokáže potlačit touhu po alkoholu. Přesvědčili se o tom zhruba před dvěmi lety při sledování chování zvířat. Závěry se proto badatelé z bostonské Harvardovy univerzity a McLeanovy nemocnice rozhodli ověřit i na lidské populaci.

Extrakt KUDZU ROOT působí dlouhodobě, ale jeho účinky lze pocítit již po krátké době užívání. Nejčastěji se používá a vynikající výsledky se projevují:

Použití:
- při závislosti na alkoholu a nikotinu
- při migrénových stavech a bolestech hlavy
- při neuralgiích a stabilizaci nervového systému
- zlepšuje a posiluje imunitní systém
- při trávících problémech (zmírňuje překyselení žaludku)
- podporuje regeneraci zničeného organizmu
- ke stabilizaci krevního tlaku
- při detoxikaci vnitřních orgánů, zvláště jater (intoxikace jater různého původu, např. důsledek požívání alkoholu a jiných toxických látek, léků)

V posledních letech probíhají řady výzkumů kořene KUDZU. Výzkumy potvrdily, že Kudzu má vynikající kardiovaskulární účinky, které se projevují mimo jiné i rozšiřováním koronárních tepen, snížením spotřeby kyslíku srdečním svalem (díky ekonomické práci srdce), taktéž bylo prokázáno snížení koncentrace katecholaminů v krvi a snížení reaktivity cév.

Aplikace extraktu z kořene Kudzu se doporučuje ke zmírnění nepříjemných projevů menopauzy, postmenopauzy a andropauzy. Kudzu je možné používat i jako přídavek do jídel nebo přímo užívat kapsle.

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.