NOVINKA - UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9:00 - 14:00h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA po ČR
Novinky
10.07.2022
NAŠE UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH
Nabízíme ubytování v klidném prostředí CHKO Jizerské hory. Více na e-chalupy.cz. OBJEKT 6134 - Hnědá roubenka (Český Šumburk)   OBJEKT 8290 - Roub... číst celé
Zobrazit všechny novinky
NAŠE UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH

  1. Úvod
  2. O nás

Firma Solia s r.o. vznikla v létě roku 2001 jako návrhářská a výrobní firma v oblasti světla a doplňků do Vašich domovů. Tato činnost nám v omezené, velmi specializované míře vydržela dodnes. Spíše jí máme jako koníčka.

Již tou dobou jsme uvažovali o podnikání v oblasti čajů, vlastní čajovny, sušeného ovoce a zdravé výživy. Díky naším cestám, návštěvám Kalifornie, Uzbekistánu, Mexika, Kostariky, Španělska a dalších zemí jsme poznali mnoho zajímavých lidí, se kterými jsme se spřátelili. Ukázali nám nejen krásy zemí, ale i zajímavou přírodu, přírodní produkty. Mj. jsme viděli plantáže s čajem, jeho zpracování, plantáže s kávou a tabákem, výrobu doutníků, sušeného ovoce, bylin. Navštívili jsme několikrát džungli, setkali jsme se s domorodými obyvateli, seznámili se s jejich životem a vším, co je s ním spjato.    


My a naše firma se pojí se světlem, se sluncem , proto i její název je s nimi úzce spjat . Zaměřili jsme se na španělsky mluvící země, kde Slunce se řekne – el Sol. Proto název SOLIA.

Roku 2007 přišel čas, kdy jsme začali naší firmu rozvíjet ve všech směrech. Zrealizovali jsme dovoz ingrediencí – ovoce, čajů, bylin, kosmetiky a dalších, přímo od výrobců, dodavatelů. V jednotlivých zemích máme své zástupce, kteří sledují proces objednávky od začátku až po vyexpedování a předání zásilky k přepravě.

Veškeré produkty dovážíme a jsou propagovány pod naší ochrannou známkou LUCIVITA® (což znamená „cesta světla“, „světlo života“). Tuto ochrannou známku budujeme na základě vysoké kvality a servisu zákazníkům. Nejedná se pouze o to, abychom zboží prodali, ale také o to, abychom zájemcům a zákazníkům poradili, zodpověděli jejich dotazy, poskytli konzultace.

Neřídíme se heslem, že kvalitní věci musí být automaticky také drahé. Šetrně balancujeme na hranici porovnávání skutečných nákladů a prodejní ceny. Snažíme se vyjít vstříc všem, kteří produkty nejen potřebují, ale také těm, kteří se chtějí něco dozvědět.

Roku 2007 jsme založili ČAJOVÝ DŮM® na základě zájmu a plánů z minulosti. V „Čajovém domě“ si můžete prohlédnout produkty, můžete si přečíst spoustu zajímavých informací, můžete si objednat. S hlavním, s čím se u nás setkáte, je vynikající servis a spolehlivost. Svojí činnost, činnost pro Vás a Vaší spokojenost, neustále rozšiřujeme. Do budoucnosti máme mnoho plánů, které budeme postupně realizovat na základě našich možností a sil. Veškeré informace postupně doplňujeme na našich stránkách www.cajovydum.cz, www.zdravyobchod.sk, www.puerhy.cz.

Jsme zvyklí se řídit heslem, že „pokud prosperují jiní, prosperuji i já“.

Děkujeme

Váš tým firmy SOLIA, spol. s r.o. z Tanvaldu

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz