NOVINKA - UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
9:00 - 14:00h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA po ČR
Novinky
10.07.2022
NAŠE UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH
Nabízíme ubytování v klidném prostředí CHKO Jizerské hory. Více na e-chalupy.cz. OBJEKT 6134 - Hnědá roubenka (Český Šumburk)   OBJEKT 8290 - Roub... číst celé
Zobrazit všechny novinky
NAŠE UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH

  1. Úvod
  2. PERUÁNSKÉ BYLINY A PRODUKTY
  3. Obecné informace o užívání...

Obecné informace o užívání...

Obecné informace o přípravě a používání nálevu a odvaru z peruánských bylin.

Používání a zařazení peruánských bylin do svého jídelníčku je dobrovolným rozhodnutím každého, proto by jsme měli vědět, že základem úspěšné podpory léčby je především zodpovědnost a vytrvalost v užívání.

Všeobecně platí, že léčba přírodními prostředky trvá obvykle déle jako s prostředky klasické medicíny. U někoho se projevy zlepšení mohou objevit už po týdenním užívání peruánských produktů, u jiného to může trvat i 1 měsíc.

Běžné užívání peruánských bylin je 2-3 měsíce, na základě zdravotního stavů, můžeme s užíváním podle možnosti pokračovat.

Odvary a nálevy se připravuji zejména ráno, vždy čerstvé a nedoporučují se přechovávat do dalšího dne. Každou bylinu vaříme samostatně, o výjimkách, kdy se mohou vařit dohromady, budeme v jednotlivých kúrách informovat.

Připravujeme je nejlépe ve skle, nebo v nerezové nádobě podle návodů na přípravu, které jsou uvedené na etiketách. Po přípravě čajů je potřeba je odcedit a až poté pít. Nedoporučuje se přechovávat je v termosce. Odvary nebo nálevy popíjíme přes den, nejlépe půl hodiny před jídlem nebo 2 hodiny po jídle, ale není to podmínkou. O

Doporučené běžné denní dávkování jednotlivých bylin je obvykle 2-3 skleničky.

O užívání peruánských bylin je potřebné informovat svého ošetřujícího lékaře, kvůli možným kontraindikacím a vedlejším účinkům v kombinaci s klasickými léky. Kontraindikace a vedlejší účinky jednotlivých byliny jsou uvedené na etiketách jednotlivých produktů.

Po ukončení kúry je potřeba udělat přestávku.  

Obecné informace o „přírodní bylinné kúře“ – pozůstává ze 2 základních etap.
1. ETAPA - očistná kúra – obsahuje základní očistné bylinky Hercampuri, Manayupa a Flor de Arena, pokud není stanoveno jinak. Byliny se užívají podle předepsaných návodu na přípravu a to ve 2 týdenních intervalech samostatně (to znamená – Manayupa – první 2 týdny, Hercampuri – další 2 týdny a Flor de Arena – poslední dva týdny), přičemž očistná kúra trvá 6 týdnu. Je možné očistnou kúru zkrátit na 2 týdny, kdy se všechny 3 byliny užívají současně, všechny 3 najednou, ale obvykle v menších dávkách, jak jsou běžně doporučované. Poté nastupuje užívání konkrétních bylin doporučených na danou nemoc. Obecně se doporučuje pít 2-3 sklenky odvaru, nálevu denně.
2 ETAPA – obsahuje 1-2 byliny (podle druhu onemocnění), které se užívají obvykle současně, pokud není stanoveno jinak. Příprava nálevu a odvaru probíhá podle jednotlivých návodů. Denní dávky užívání jednotlivých bylin se kvůli množství bylin v jedné kúře omezují na 1-2 sklenky denně od každého produktu, pokud není stanoveno jinak.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz